Dell OptiPlex 7090 Mini PC i7-10700T win 10/11 Pro Gar. 3 ani
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 2000 MHz Intel OCTA Core i7-10700T Processor 16M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 750
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI Wi-Fi 6 (802.11ax)
Conectivitate:1 x RJ45
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 3.2 Gen 1 port with Smart Power on
2 x USB 3.2 Gen 2
2 x DisplayPort 1.4
1 Serial/Video port with Serial port/PS2 port/VGA port/DisplayPort 1.4 port/HDMI 2.0 Port/USB 3.2 Gen2 Type-C?? Port with DP Alt-mode (optional, intreaba personal)
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card
1 x M.2 2230/2280 slot for SSD/Intel Optane
1 x M.2 2280 slot for SSD/Intel Optane
1 x SATA slot for 2.5-inch hard drive
1 x Kensignton cable-lock slot
Dimensiuni: 36 mm/183 mm/178.5 mm
Greutate: 1.30 kg
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.