Dell OptiPlex 7090 Tower i5-10505
Dell OptiPlex 7090 Tower i5-10505. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3200 MHz Intel HEXA Core i5-10505 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade MAX 128GB
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Audio: 1x Combo
2 x Display port
1 x USB 3.2 Gen 2 port (fata)
1 x USB 3.2 Gen 2×2 capable type-C port (fata)
1 x USB 2.0 port (fata)
1 x USB 2.0 port with PowerShare (fata)
3 x USB 3.2 Gen 1 ports (spate)
1 x USB 3.2 Gen 2 port (spate)
2 x USB 2.0 ports with SmartPower on (spate)
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Bays 2.5 inch:2
Bays 3.5 inch:2
Bays 5.25 inch:1
Culoare: Negru
Forma carcasa: Tower
Greutate (Kg): 10.22
M.2 2280 SATA / PCIe:1
Sursa (W): 260/300/369/500
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.2, USB C |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.