DELL OptiPlex 7090 UFF Core i5-1145G7 WiFi Original Box Kit Tastatura + Maus inclus
DELL OptiPlex 7090 UFF Core i5-1145G7 WiFi Original Box Kit Tastatura + Maus inclus. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2600 MHz Intel Core i5-1145G7 Processor 8M Cache, up to 4.40 GHz, with IPU
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel Iris Xe Graphics
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.1
Conectivitate:Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A: 3
Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B: 1
Controler LAN: Intel I219-LM
Ethernet LAN: Da
Microfon, Jack line-in: Nu
Model controller WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Mufa jack CC-intrare: Da
Numar de DisplayPort: 1
Numar porturi USB cu suport PowerShare: 1
Numar porturi USB4 Gen 3×2: 1
Port combo casti/microfon: Da
Porturi Ethernet LAN (RJ-45): 1
PowerShare: Da
Producator controler WLAN: Intel
Tehnologia cablarii: 10/100/1000Base-T(X)
Tipul antenei: 2×2
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: Da
Versiune DisplayPort: 1.4
Viteza transfer de date Ethernet LAN: 10,100,1000
Carcasa Model/Tip:Ultra-small Form Factor (0,65 L)
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 96.1 x 19.7 x 256.2 mm
Greutate (g): 650 grame
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, DisplayPort, Retea (RJ-45), Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.