Dell Optiplex 960 – Office Computer
Dell Optiplex 960 – Office Computer. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2660 MHz Intel Core2 Quad Processor Q9400 (6M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)
Memorie RAM:4 GB DDR2 sau 6 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB sau 250 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel GMA 4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0
Unitate optica:DVD
Retea:ntegrated 10/100/1000 Ethernet
Conectivitate:(1) VGA
(12) USB 2.0 (4 front, 6 rear, 2 internal) MT
(10) USB 2.0 (2 front, 6 rear, 2 internal)
(1) 1 RJ-45
(2) PS2
(1) Display Port
(1) Serial
(1) ESATA
(2) Line-in (stereo/microphone)
(2) Line-out (headphone/speaker)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Monitor 27 inch Dell P2722H Panel IPS Grad A/ Nou Open box
Prețul inițial a fost: 1.107 lei.675 leiPrețul curent este: 675 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 27 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A, Nou Open Box |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.