DELL Precision 3240 i5-10500 Compact Workstation Win 10 Pro Gar. 3 Ani
DELL Precision 3240 i5-10500 Compact Workstation Win 10 Pro Gar. 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3100 MHZ Intel HEXA Core i5-10500 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Fata:
1 x Universal Audio Jack
1 x Audio Line out / Line in port
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (10Gbs)
1 x USB 3.2 Gen 2 with PowerShare (10Gbs)
Spate:
1 x RJ-45
1 x USB 3.2 Gen 1 with SmartPower-On
2 x USB 3.2 Gen 2 (10Gbs)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x Wedge lock
2 x Displayport 1.4
Carcasa Model/Tip:Compact Workstation
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 70.2 x 178.7 x 188.1 mm
Greutate (Kg): 1.71
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.