DELL Precision 3440 SFF i5-10500 win 10/11 pro 3 Ani garantie
Procesor: i5-8500
Memorie RAM: 8-64 GB DDR4
Unitate Stocare: 128GB-1TB
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3100 MHZ Intel HEXA Core i5-10500 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade MAX 128GB
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:3 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
2 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A
1 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B
1 x Ethernet LAN
1 x Line-intrare
2 x Numar de DisplayPort
4 x Numar porturi USB 2.0
1 x Numar porturi USB cu suport PowerShare
1 x Port combo casti/microfon
1 x Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
1 x PowerShare
Tehnologia cablarii: 10/100/1000Base-T(X)
Versiune DisplayPort: 1.4
Viteza transfer de date Ethernet LAN: 10,100,1000
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 92.6 x 292.8 x 290 mm
Greutate (Kg): 5,59
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.2 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














Reviews
There are no reviews yet.