Dell Precision 5750 i7-10875H 17" Touchscreen 4K, RTX 3000
Dell Precision 5750 i7-10875H 17″ Touchscreen 4K, RTX 3000. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 2300 MHz Intel OCTA Core i7-10875H Processor 16M Cache, up to 5.10 GHz
Memorie RAM:32/64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Diagonala:17 inci 4K Touchscreen Gorilla Glass WLED Anti-Glare (3840 x 2400p)
Placa Video:NVidia Quadro RTX 3000 6GB GDDR6 192-bit.
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI
Conectivitate:4 x USB Type-C/Thundebolt 31 x Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Tastatura: QWERTY DK (Danemarca) Iluminata
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | 2300 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia RTX 3000 6GB |
| Diagonala Laptop | 17 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Video Dedicata |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.