Fujitsu ESPRIMO P958 Tower i3-8100 Windows 10 Pro
Fujitsu ESPRIMO P958 Tower i3-8100 Windows 10 Pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3600 MHz Intel QUAD Core i3-8100 Processor 6M Cache, 3.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB SSD vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio: line-in
1 x Audio: line-out
1 x Front audio: headphone
1 x Front audio: microphone
3 x USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) total
5 x USB 2.0 total
2x USB 2.0; 2x USB 3.1 (gen2), 1x USB 3.1 (gen2) Type C;
2x USB 2.0; 3x USB 3.1 (Gen1); 1x USB 3.1 (Gen2);
1x USB 2.0 x USB internal
1 x Ethernet (RJ-45)
1 (DVI-D) x DVI
2 x DisplayPort
2 x Mouse / Keyboard (PS/2)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni: 180 x 304 x 375 mm
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.