Fujitsu Esprimo Q558 Mini Pc i3-8100T
Fujitsu Esprimo Q558 Mini Pc i3-8100T. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel QUD Core i3-8100T Processor 6M Cache, 3.10 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB SSD Vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio: line-out
1 x Front audio: headphone
1 x Front audio: microphone
4 x USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) total
4 x USB 2.0 total
2x USB 3.0 x USB front
4x USB 2.0 and 2x USB 3.0 x USB rear
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Kensington Lock support
1 (DVI-D) x DVI
1 x DisplayPort
1 x Serial RS 232
0/1 optional (with PC on/off function on Pin6) x Mouse / Keyboard (PS/2)
Carcasa Model/Tip:Tiny (Mini PC)
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiuni: 185 x 190 x 54 mm
Forma carcasa: Mini PC
Greutate (Kg): 1.6
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.