Monitor 23" Fujitsu ScenicView B23T-6
Monitor 23″ Fujitsu ScenicView B23T-6. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):23
Diagonala:23 inch LED 1920 x 1080 pixeli
Intensitate luminoasa:250 cd/mp
Contrast:1000:1 dinamic 2000000:1
Rezolutie optima:1920 x 1080 pixeli
Multimedia:Boxe integrate
Unghi vizibilitate H/V:170/160 grade
Conectivitate:VGA
4 x USB
DVI
Display Port
Jack Audio 3.5 mm
Standarde:TCO Displays 5.1 Energy Star
Alte informatii:Culoare Alb
Greutate cu stand 6.1 Kg
Dimensiuni fara stand 551 x 198 x 358 mm
Boxe integrate 2 x 1.5 W
Montare perete VESA 100 x 100 mm
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 23 inch |
| Marca | Fujitsu |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Casti Audio, Difuzoare, Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Workstation Apple Mac Pro 2019 (A1991) – Xeon W-3245 – 96GB – 2TB SSD – Radeon Pro 580X 8GB
9.579 lei TVA Inclus| Marca | Apple |
|---|---|
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Procesor (CPU) | Xeon W |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip stocare | nvme |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, USB 3.0 |
| Placă video | Dedicata |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1An |
| OS: | macOS |
















Reviews
There are no reviews yet.