HP EliteBook 850 G5 i5-8350u 15.6 inch
HP EliteBook 850 G5 i5-8350u 15.6 inch. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 1700 Mhz Intel QUAD Core i5-8350U Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1366 x 768 pixeli pixeli
Placa Video:Intel UHD Graphics 620
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2
Conectivitate:2 x USB 3.1
1 x HDMI
1 x USB C
1 x RJ-45
1 x Docking connector
1 x Thunderbolt v3
1 x Audio Out/Microfon
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Audio: Difuzoare stereo
Tehnologii audio: Bang & Olufsen
Greutate 1.78 Kg
Dimensiuni (W x H x D) 370 x 252 x 18.3 mm
1 x Kensington Lock
Caracteristici cheie: TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
Culoare: Argintiu
Layout: QWERTY/QWERTZ/AZERTY in general NordVest
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkPad T495 Ryzen 5 Pro 3500U 14 inci FHD IPS
Prețul inițial a fost: 1.512 lei.1.149 leiPrețul curent este: 1.149 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen |
| Generatie Procesor | AMD Ryzen |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | 2100 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.