HP EliteDesk 800 G6 MT i5-10400F Hexa core Quadro P620
HP EliteDesk 800 G6 MT i5-10400F Hexa core Quadro P620. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 2900 MHz Intel HEXA Core i5-10400F Processor 12M Cache, up to 4.30 GHz
Memorie RAM:16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P620 2GB GDDR5 128-bit. 4 x Mini DisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ-45
10 x USB 3.1
1 x USB Type-C
2 x DisplayPort
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC3867
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Sloturi PCI:
1 x PCIe x16
1 x PCIe x16 (wired x4)
2 x PCIe x1
1 x M.2 2230 (wireless)
2 x M.2 2280 (stocare)
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |














Reviews
There are no reviews yet.