HP ProDesk 400 G5 Mini Pc i5-8500t
HP ProDesk 400 G5 Mini Pc i5-8500t. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 2100 MHz Intel HEXA Core i5-8500T Processor 9M Cache, up to 3.50 GHz
Memorie RAM:16/32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD M.2 sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Rj-45
2 x USB 2.0
1 x USB 10Gbps
3 x USB 5Gbps
2 x DisplayPort
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiuni: 177 x 175 x 34 mm
1 x M.2 PCIe x1 2230 (pentru WLAN)
1 x M.2 PCIe x4 2280/2230 Combo (pentru stocare)
1 x DM SATA stocare connector
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |














Reviews
There are no reviews yet.