HP ProDesk 400 G7 SFF i5-10500
Procesor: i5-8500
Memorie RAM: 8-64 GB DDR4
Unitate Stocare: 128GB-1TB
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3100 MHZ Intel HEXA Core i5-10500 Processor 12M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:(2) USB 2.0 Type-A ports (spate)
(2) USB 2.0 Type-A ports (fata)
(3) USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (spate) 5 Gbps signaling rate
(2) USB 3.2 Gen 2 Type-A port (front) 10 Gbps signaling rate
(1) RJ-45 (network) connector (spate)
(1) HDMI 1.4 input connector (spate)
(1) DisplayPort connector (spate)
(1) Microphone/headphone combo jack (front) CTIA and OMTP headset support
(1) Internal M.2 PCIe x4 2280 (for storage)
(1) Internal M.2 PCIe x1 2230 (for WLAN)
(1) Internal PCI Express Gen 3 x1
(1) Internal PCI Express Gen 3 x16
(3) Internal SATA port
Optional port 1 (any one) depinde cum au venit
(2) USB 3.2 Gen 1 Type-A 5 Gbps signaling rate port
(1) USB 3.2 Gen 2 Type-A 10 Gbps signaling rate port with DisplayPort Alt Mode
(1) DisplayPort 1.4 or HDMI 2.0 or VGA port
Optional port 2 (any one) depinde cum au venit
(1) Serial (RS-232) port
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.