HP Z2 G4 Mini i7-8700 Win 10/11 Pro Garantie 3 Ani
HP Z2 G4 Mini i7-8700 Win 10/11 Pro Garantie 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3200 Intel HEXA Core i7-8700 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:4 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
1 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B
1 x Mufa jack CC-intrare
2 x Numar de DisplayPort
1 x Port combo casti/microfon
1 x Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
Tipul antenei: 2×2
Carcasa Model/Tip:Mini PC Workstation
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Dimensiune (mm): 216 x 216 x 58 mm
Greutate (Kg): 2,04
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.