HP Z2 G4 SFF Workstation i7-9700 RTX 4000 8GB
HP Z2 G4 SFF Workstation i7-9700 RTX 4000 8GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3000 MHz Intel OCTA Core i7-9700 Processor 12M Cache, up to 4.70 GHz
Memorie RAM:32 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro RTX 4000 8GB GDDR6 256-bit 3 x DisplayPort + 1 USB Type-C
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Audio: 1
Display port: 2
Retea (RJ45): 1
USB 2.0: 2
USB 3.0: 6
USB 3.1: 4
USB Type C:1
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.