HP Z240 Tower Core i7-6700 i7-7700k
HP Z240 Tower Core i7-6700 i7-7700k. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-6700 Processor 8M Cache, up to 4.00 GHz sau 8 x 4200 MHz Intel QUAD Core i7-7700K Processor 8M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
6 x USB 3.0
4 x USB 2.0
2 x DisplayPort
1 x DVI
4 x Audio
2 x PS2
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:Refurbished – Grad A (ORIGINAL BOX)
Altele: 1 x PCIe Gen 3 x16
1 x PCIe Gen 3 x4
1 x PCIe Gen 3 x16 (wired x4)
1 x PCIe Gen 3 x1
1 x M.2 PCIe Gen 3 x4
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |


















Reviews
There are no reviews yet.