Intel NUC NUC7i3BNK i5-7260u
Intel NUC NUC7i3BNK i5-7260u. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2200 MHz Intel Dual Core i5-7260U Processor 4M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB DOAR NVME M2 vezi upgrade
Placa Video:Intel Iris Plus Graphics 640
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:HDMI: 1
Retea (RJ45): 1
USB 3.0: 4
USB Type-C: 1
Carcasa Model/Tip:NUC (micro pc)
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Sursa (W): 65
Informatii suplimentare
| Marca | NUC |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














Reviews
There are no reviews yet.