Laptop – Dell Latitude 5491
Laptop – Dell Latitude 5491. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 2600 MHz Intel HEXA Core i7-8850H Processor 9M Cache, up to 4.30 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4
Unitate Stocare::256GB SSD M.2 NOU
Diagonala (Inch):14
Rezolutie pixeli:14
Diagonala:14-inch LED- backlit Anti-Glare Full HD 1920×1080
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI, Bluetooth
Conectivitate:3 x USB 3.1
1 x USB Type C (DisplayPort prin USB-C)
1 x HDMI
1 x VGA
1 x Rj-45
1 x Audio
SD Card Reader
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Tastatura: QWERTY US Iluminata
Greutate: 1.65 kg
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Acer |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 5090 Micro i5-10500T
Prețul inițial a fost: 2.080 lei.1.769 leiPrețul curent este: 1.769 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.