Laptop – Dell PRECISION 3520
Laptop – Dell PRECISION 3520. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2900 MHz Intel Core i7-7820HQ Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:32 GB DDR4
Unitate Stocare::256 GB SSD sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch Full HD LED Backlight Anti-Glare (1920 x 1080p)
Placa Video:NVIDIA QUADRO M620 2 GB
Retea:Gigabit Ethernet, Wifi
Conectivitate:2 x USB 3.0
1 x VGA
1 x HDMI Port
1 x RJ-45
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentare:
Tip baterie: Li-Ion
Putere acumulator: 19.5 V Whr
Alte caracteristici
Culoare: Negru
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Nu, USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
All In One – Dell OptiPlex 9010 Quad Core
Prețul inițial a fost: 917 lei.789 leiPrețul curent este: 789 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |



















Reviews
There are no reviews yet.