Laptop – Dell PRECISION 7520
Laptop – Dell PRECISION 7520. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3100 MHz Intel QUAD Core i7-7920HQ Processor 8M Cache, up to 4.10 GHz
Memorie RAM:64 GB DDR4
Unitate Stocare::1TB SSD M.2 NVMe + 2TB HDD Sata
Diagonala:15.6 inch Full HD LED Backlight Anti-Glare (1920 x 1080p)
Placa Video:NVIDIA QUADRO M2200 4GB
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI, Bluetooth
Conectivitate:4 x USB 3.0
1 x Type C
1 x HDMI Port
1 x RJ-45
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentare:
Tip baterie Li-Ion
Numar celule: 6 celule
Alte caracteristici:
Dimensiuni: 378 x 261 x 28 mm
Greutate: 2,79 kg
Layout Tastatura: US
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 3100 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 1 TERA |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri, Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkPad T495 Ryzen 5 Pro 3500U 14 inci FHD IPS
Prețul inițial a fost: 1.512 lei.1.149 leiPrețul curent este: 1.149 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen |
| Generatie Procesor | AMD Ryzen |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | 2100 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteBook 650 G10 i5-1345U
Prețul inițial a fost: 4.399 lei.3.299 leiPrețul curent este: 3.299 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen13 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1200, 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.