Laptop – HP Probook 450 G2 15.6 inch
Laptop – HP Probook 450 G2 15.6 inch. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 1400 MHz Intel Dual Celeron Processor 2957U 2M Cache, 1.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1366 x 768 pixeli pixeli
Placa Video: Intel HD Graphics 5500
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11 a/b/g/n Bluetooth
Conectivitate:2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x VGA
1 x HDMI Port
1 x RJ-45
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Alimentare
Tip baterie Li-Ion
Numar celule 4 celule
Putere acumulator 44 Whr
Adaptor AC 45Watt
Alte caracteristici
Dimensiuni 376 x 262 x 25 mm
Greutate 2.259 kg
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Intel Celeron |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | 1400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 320 GB, 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), VGA |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 5060 SFF i7-8700
Prețul inițial a fost: 1.520 lei.1.369 leiPrețul curent este: 1.369 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.