Laptop – Lenovo X1 G7 Carbon i5-8265u
Laptop – Lenovo X1 G7 Carbon i5-8265u. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 1600 MHz Intel QUAD Core i5-8365U Processor 6M Cache, up to 4.10 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4
Unitate Stocare::256GB SSD NVMe sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):14
Diagonala:14-inch LED- backlit Anti-Glare Full HD IPS 1920×1080
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 2×2 802.11ac, Bluetooth
Conectivitate:2 x USB 3.0
2 x Type C
1 x HDMI Port
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 11 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Alte caracteristici:
Dimensiuni: 324 x 217 x 16 mm
Greutate: 1.130 kg
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080, 2560 x 1440 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 2 Ani |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z6 G4 2 x Platinum 8160 192GB DDR4 P620
10.220 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 24 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Memorie RAM | 192 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |



















Reviews
There are no reviews yet.