Laptop – Nec VersaPro VK22LX-D
Laptop – Nec VersaPro VK22LX-D. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2200 MHz Intel Core i3-2330M Processor 3M Cache, 2.20 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Diagonala:15.6 inch LED- backlit Anti-Glare 1366 x 768 pixeli pixeli
Placa Video:Intel HD Graphics 3000
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet; Dongle wifi usb
Conectivitate:Port USB 2.0
LAN (100/1000 BASE)
VGA
HDMI
ie?????ire c?????????ti
intrare microfon
Sunet:HD Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Greutate: 2.4 Kg
Webcam:WEBCAM pe USB cu MICROFON Integrat (contracost)
Informatii suplimentare
| Procesor (CPU) | Core i3 |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2200 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1366×768 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, VGA |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Fujitsu ESPRIMO P558 i3-9100 Win10/11Pro Garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 924 lei.765 leiPrețul curent este: 765 lei. TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.