Laptop – Nec VersaPro VK27MD-G Full HD
Laptop – Nec VersaPro VK27MD-G Full HD. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2700 MHz Intel Core i5-3340M Processor 3M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):15.6
Diagonala:15.6 inch LED-backlit Full HD anti-glare (1920 x 1080) FULL HD
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI
Conectivitate:1 x Audio In, Audio Out,
1 x Ethernet (RJ-45),
5 x USB 3.0,
1 x HDMI,
1 x VGA
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cititor de carduri Da
Tastatura Numerica Da
Layout Tastatura US
Numar celule baterie: 4 celule
Dimensiuni: 378 ????? 266 ????? 40.5mm (Latime x Adancime x Inaltime)
Greutate: 2.6kg
Webcam:WEBCAM pe USB cu MICROFON Integrat (contracost)
Informatii suplimentare
| Procesor (CPU) | Core i5 |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | USB WEBCAM + MICROFON (contracost) |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z8 G4 2 x XEON Gold 6140 NVIDIA RTX 4000 8 GB w10/11 Gar3 ani
Prețul inițial a fost: 9.850 lei.8.229 leiPrețul curent este: 8.229 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB max 256 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 24 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, DVI, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |


















Reviews
There are no reviews yet.