Lenovo M700 TINY Dual core G3900T
Lenovo M700 TINY Dual core G3900T. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2600 MHz Intel Dual Core Celeron Processor G3900T 2M Cache, 2.60 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 510
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x USB 3.0 (1 pentru incarcare rapida)
2 x Audio
4 x USB 3.0
2 x DisplayPort
1 x Punch Out (VGA / HDMI / DisplayPort / Serial) – optional neinclus
1 x LAN 1 x Audio
Carcasa Model/Tip:Mini PC TINY
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiuni:34.5mm x 182.9mm x 179mm
Forma carcasa: Tiny
Greutate (Kg): 1.9
*toate minipc-urile au alimentator inclus
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core G |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Apple Mac Mini A1993 EMC3213 i3-8100B Space Grey
Prețul inițial a fost: 1.475 lei.1.165 leiPrețul curent este: 1.165 lei. TVA Inclus| Marca | Apple |
|---|---|
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Lenovo M700 TINY Dual core G3900T
Prețul inițial a fost: 426 lei.315 leiPrețul curent este: 315 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core G |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 2 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.