Lenovo M700 TINY i5-6500t
Procesor: i5-6500T
Memorie RAM: 8-32 GB DDR4
Unitate Stocare:: 256GB-1TB SSD M.2 NVMe
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor: 4 x 2500 MHz Intel Core QUAD CORE i5-6500T Processor 6M Cache, up to 3.10 GHz
Memorie RAM: 8 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare:: 256GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video: Intel HD Graphics 530
Retea: Gigabit Ethernet
Conectivitate:
1 x RJ45
6 x USB 3.0
2 x DisplayPort
3 x Audio
Carcasa Model/Tip: Tiny (Mini PC)
Starea produsului: Refurbished – Grad A
Altele: Dimensiuni: 179mm X 182.9mm X 34.5mm
detalii producator
alimentator inclus la toate minipc de pe site
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen 6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |

















Reviews
There are no reviews yet.