Lenovo M720t Tower i5-9600
Lenovo M720t Tower i5-9600. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 3100 MHz Intel HEXA Core i5-9600 Processor 9M Cache, up to 4.60 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-V, 1x RJ-45, supports Wake-on-LAN
Conectivitate:Porturi Fata
2x USB 3.1 Gen 1
2x USB 3.1 Gen 2
1x USB-C?? 3.1 Gen 1
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microphone (3.5mm)
Porturi Spate:
4x USB 2.0
1x VGA
2x DisplayPort
1x serial (9-pin)
1x Ethernet (RJ-45)
1x line-out (3.5mm)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:1 x PCIe 3.0 x16, half-length (< 189mm) full-height (< 104mm)
2 x PCIe 3.0 x1, half-length (< 189mm) full-height (< 104mm)
1 x dummy slot, only bracket for optional port extension
2 x M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.