Lenovo M720t Tower i7-8700
Lenovo M720t Tower i7-8700. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:12 x 3200 Intel HEXA Core i7-8700 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz
Memorie RAM:16/32 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD NVME sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-V, 1x RJ-45, supports Wake-on-LAN
Conectivitate:Porturi Fata
2x USB 3.1 Gen 1
2x USB 3.1 Gen 2
1x USB-C?? 3.1 Gen 1
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microphone (3.5mm)
Porturi Spate:
4x USB 2.0
1x VGA
2x DisplayPort
1x serial (9-pin)
1x Ethernet (RJ-45)
1x line-out (3.5mm)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:1 x PCIe 3.0 x16, half-length (< 189mm) full-height (< 104mm)
2 x PCIe 3.0 x1, half-length (< 189mm) full-height (< 104mm)
1 x dummy slot, only bracket for optional port extension
2 x M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Serial, USB 3.1, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Articole vizualizate recent
Dell Latitude 5430 14 inch i7-1255U
Prețul inițial a fost: 3.386 lei.2.709 leiPrețul curent este: 2.709 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1200, 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.