Lenovo ThinkCentre M75n Ryzen 5 PRO 3500u Nano
Lenovo ThinkCentre M75n Ryzen 5 PRO 3500u Nano. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2100 MHz AMD 3500u QUAD Ryzen PRO 5 Processors AMD Ryzen5 PRO Mobile Processors with Radeon Vega Graphics Threads 8 Up to 3.7GHz
Memorie RAM:8 GB DDR4
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe
Placa Video:Radeon Vega Mobile Gfx
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Combo
1 x Display port
1 x Retea (RJ45)
2 x USB 2.0
2 x USB 3.2 Gen 2
2 x USB Type-C
Carcasa Model/Tip:Micro PC Nano
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare:
Negru
Dimensiuni: 11.44 x 10.76 x 2.99 cm
Forma carcasa: Mini PC
M.2 2280 SATA / PCIe:2
Sursa (W): 65
Informatii suplimentare
| Marca | iiYama |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD |
| Generatie Procesor | AMD |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
HP EliteDesk 800 G5 Mini Pc i3-8100t
Prețul inițial a fost: 1.170 lei.749 leiPrețul curent este: 749 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |














Reviews
There are no reviews yet.