Lenovo ThinkCentre M80q TIO24 Gen 3 Tiny All In One i7-10700t Win 10/11Pro Gar 3 ani
Lenovo ThinkCentre M80q TIO24 Gen 3 Tiny All In One i7-10700t Win 10/11Pro Gar 3 ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 2000 MHz Intel OCTA Core i7-10700T Processor 16M Cache, up to 4.50 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Diagonala:23.8 inch FullHD IPS Widescreen LED Backlit 1920 x 1080 pixeli Frameless
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI
Conectivitate:1 x USB 3.2 Gen 2 (Always On and fast charge)
1 x USB-C 3.2 Gen 1
1 x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1 x DisplayPort
2 x USB 3.2 Gen 1
2 x USB 3.2 Gen 2
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x HDMI
Carcasa Model/Tip:ALL IN ONE
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M80q TIO24 Gen 3 Tiny All In One i7-10700t Win 10/11Pro Gar 3 ani
Prețul inițial a fost: 3.651 lei.2.629 leiPrețul curent este: 2.629 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.