Lenovo ThinkCentre M90n i3-8145U Nano
Lenovo ThinkCentre M90n i3-8145U Nano. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2100 MHz Intel DUAL Core i3-8145U Processor 4M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:4 GB LPDDR4 not upgradable
Unitate Stocare::128 Gb SSD M.2 NVMe
Placa Video:Intel?? UHD Graphics for 8th Generation Intel?? Processors
Unitate optica:Intel?? UHD Graphics for 8th Generation Intel?? Processors
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ-45
4 x USB 3.2
1 x USB Type-C
1 x USB Type-C/DisplayPort
1 x DisplayPort
1 x Audio
Carcasa Model/Tip:Nano
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Form Factor Nano (0.35L)
Dimensiuni (WxDxH) 179 x 88 x 22 mm
Greutate: 0.505 kg
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.