Lenovo ThinkEdge SE30 i5-1145GRE Win 10/11 Pro Gar 3 Ani
Lenovo ThinkEdge SE30 i5-1145GRE Win 10/11 Pro Gar 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 1500 MHz Intel QUAD Core i5-1145GRE Processor 8M Cache, up to 4.10 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4
Unitate Stocare::256GB SSD NVME
Placa Video:Intel Iris Xe Graphics
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI Intel Dual Band Wireless-AC 9260, Bluetooth 5.1
Conectivitate:3 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A
1 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B
2 x Serial porturi
1 x Intel Thunderbolt 4
Model controller WLAN:
1 x Mufa jack CC-intrare
1 x DisplayPort
1 x Thunderbolt 4
1 x Port combo ca?ti/microfon
2 x Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
Tipul antenei: 2×2
Versiune Bluetooth: 5.1
Versiune DisplayPort: 1.4a
Vitez? transfer de date Ethernet LAN: 1000,2500
Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Carcasa Model/Tip:Ultra-small Form Factor (0,81 L)
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 179 x 88 x 51.5 mm
Greutate (Kg): 1,02
Putere sursa: 65 W
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |




















Reviews
There are no reviews yet.