Lenovo ThinkPad T14s G2 i5-1145G7
Lenovo ThinkPad T14s G2 i5-1145G7. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2600 MHz Intel QUAD Core i5-1145G7 Processor 8M Cache, up to 4.20 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4
Unitate Stocare::256GB SSD NVME sau vezi upgrade
Diagonala:14 inci Touchscreen Full HD IPS LED Anti-Glare (1920 x 1080p).
Placa Video:Intel Iris Xe Graphics DirectX 12
Retea:WIFI 802.11 ax 2×2, Bluetooth
Conectivitate:1 x Audio Out/Microfon
1 x HDMI 2.0
2 x USB 3.2 Type A Gen 1
2 x Thunderbolt v4
Sunet:Difuzoare stereo 4 W Microfoane duale
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Greutate: 1.28 Kg
Dimensiuni (W x H x D): 327.5 x 224 x 16.14 mm
Material: Aluminiu, Magneziu
Adaptor 65W
Tastatura:QWERTY US
Webcam:DA
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2660 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 2 Ani |
Articole vizualizate recent
HP EliteDesk 800 G4 Tower i7-8700
Prețul inițial a fost: 2.155 lei.1.425 leiPrețul curent este: 1.425 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.