Lenovo Thinkstation P330 SFF i5-8500 Desktop PC Win 10/11 Pro Garantie 3 Ani
Procesor: i5-8500
Memorie RAM: 8-64 GB DDR4
Unitate Stocare: 128GB-1TB
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:6 x 3000 MHz Intel HEXA Core i5-8500 Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x USB-A 2.0
4 x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
2 x USB-A 3.1/3.2 Gen 2
1 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1
2 x DisplayPort
1 x RJ45 (Gigabit)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Sursa: 260W
Dimensiuni: 91.4 x 304.8 x 342.9 mm
Greutate: 8 kg
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Produs














Reviews
There are no reviews yet.