Mini Pc Acer Veriton EN2580 i5-1135G7 Win 11 Pro Gar. 3 Ani
Mini Pc Acer Veriton EN2580 i5-1135G7 Win 11 Pro Gar. 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 2400 MHz Intel QUAD Core i5-1135G7 Processor 8M Cache, up to 4.20 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel?? Iris?? Xe Graphics
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
1 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A
1 x Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B
1 x Numar de DisplayPort
2 x Numar porturi USB 2.0
1 x Numarul de porturi HDMI
1 x Port combo casti/microfon
1 x Porturi Ethernet LAN (RJ-45) 10,100,1000
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Operating System:Windows 11 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 170.9 x 178 x 33.5 mm
Greutate (Kg): 1,1
Informatii suplimentare
| Marca | Acer |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.2 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 11 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.