Mini PC NOU KODLIX NUC GD41 Quad Core
Mini PC NOU KODLIX NUC GD41 Quad Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 1100 MHz Intel QUAD Celeron Processor N4120 4M Cache, up to 2.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR4
Unitate Stocare::128 Gb M.2 SSD
Placa Video:Intel UHD Graphics 600
Retea:2 x Gigabit 10/100/1000 Mbps Wireless + Bluetooth
Conectivitate:2 x RJ-45
3 x USB 3.0
1 x Mini DisplayPort (4K@60Hz)
1 x HDMI (4K@60Hz)
1 x USB Type-C (4K@60Hz)
Carcasa Model/Tip:Micro PC (NUC)
Sunet:HD Audio
Starea produsului:NOU! in cutie orginala SIGILAT
Altele:136 x 120 x 46 mm
detalii produs producator
Informatii suplimentare
| Marca | Kodlix |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |














Reviews
There are no reviews yet.