Monitor 19" LCD EIZO FlexScan L768
Monitor 19″ LCD EIZO FlexScan L768. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):19
Diagonala:48 cm (19
Intensitate luminoasa:250 cd/m2
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1280 x 1024
Unghi vizibilitate H/V:178/178
Conectivitate:1 x D-Sub mini 15 pin
1 x DVI-D 24 pin
Standarde:TCO 03
Consum:40
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Marca | Eizo |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i3-9100t
Prețul inițial a fost: 1.039 lei.779 leiPrețul curent este: 779 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C, VGA, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |















Reviews
There are no reviews yet.