Monitor 22" Dell P2210f Widescreen
Monitor 22″ Dell P2210f Widescreen. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala:LCD display / TFT active matrix TFT TN
Intensitate luminoasa:250 cd/m2
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1680 x 1050
Multimedia:USB Hub: DA; USB Ports-4
Unghi vizibilitate H/V:170/160
Conectivitate:1 x VGA
1 x DVI
1 x DisplayPort
4 x USB 2.0
Standarde:TCO 03, MPR-II, Energy Star
Consum:22W
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Tip Panou | LCD |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
HP EliteDesk 800 G9 SFF i5-12500
Prețul inițial a fost: 3.230 lei.2.745 leiPrețul curent este: 2.745 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, USB Type C, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |















Reviews
There are no reviews yet.