Monitor 24 inch DELL UltraSharp U2412M IPS
Monitor 24 inch DELL UltraSharp U2412M IPS. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):24
Diagonala:24 inch LED IPS Tip display LED Anti-glare
Intensitate luminoasa:300 cd/mp
Contrast:1000:1; dinamic 2000000:1
Rezolutie optima:1920 x 1200
Multimedia:HUB USB
Unghi vizibilitate H/V:178/178
Conectivitate:1 x DVI
1 x VGA
4 x USB
DisplayPort
Alte informatii:Format ecran 16:10
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M710q Tiny i3-6100T Win 10 Pro
Prețul inițial a fost: 487 lei.375 leiPrețul curent este: 375 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.