Monitor 24 inch – HP LP2475w IPS
Monitor 24 inch – HP LP2475w IPS. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):24
Diagonala:LCD monitor / TFT active matrix Widescreen – 16:10
Intensitate luminoasa:400 cd/m²
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1920 x 1080 at 60 Hz
Multimedia:USB hub, Pivot
Unghi vizibilitate H/V:178°/178°
Conectivitate:2 x DVI-I – 24+5 pin combined DVI
1 x HDMI – 19 pin HDMI Type A
1 x DisplayPort – 20 pin DisplayPort
1 x component video input – RCA x 3
1 x composite video input – RCA
1 x S-video input – 4 pin mini-DIN
1 x USB upstream – 4 pin USB Type B
6 x USB downstream – 4 pin USB Type A
1 x SPDIF
1 x VGA – 15 pin HD D-Sub (HD-15) (on supplied cable)
Alte informatii:Brightness, contrast, H/V position, H/V size, color balance, input select, color temperature, phase, clock
Anti-glare, anti-static
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, HDMI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 2 Ani |
Articole vizualizate recent
HP Z2 G5 Tower i7-10700 P5000 16GB GDDR5X
Prețul inițial a fost: 6.985 lei.5.935 leiPrețul curent este: 5.935 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.