Monitor 24" LED HP ZR2440w Panel IPS
Monitor 24″ LED HP ZR2440w Panel IPS. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):24
Diagonala:24 inch LED 1920 x 1200 – FULL HD Tip display TFT LED backlit
Intensitate luminoasa:350 cd/mp
Contrast:1000:1 dinamic 2000000:1
Rezolutie optima:1920 x 1080 pixeli
Multimedia:Boxe integrate
Unghi vizibilitate H/V:178/178 grade
Conectivitate:1 x DVI-D;
4 x USB
1 x DisplayPort
1 x HDMI
Alte informatii:Culoare negru
Boxe Da
Picior Pivot
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Casti Audio, Difuzoare, Display Port, DVI, HDMI, Hub USB |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Dell Optiplex 5040 SFF i5-6500
Prețul inițial a fost: 836 lei.635 leiPrețul curent este: 635 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.