Monitor 24" LED HP ZR2440w Panel IPS
Monitor 24″ LED HP ZR2440w Panel IPS. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):24
Diagonala:24 inch LED 1920 x 1200 – FULL HD Tip display TFT LED backlit
Intensitate luminoasa:350 cd/mp
Contrast:1000:1 dinamic 2000000:1
Rezolutie optima:1920 x 1080 pixeli
Multimedia:Boxe integrate
Unghi vizibilitate H/V:178/178 grade
Conectivitate:1 x DVI-D;
4 x USB
1 x DisplayPort
1 x HDMI
Alte informatii:Culoare negru
Boxe Da
Picior Pivot
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Casti Audio, Difuzoare, Display Port, DVI, HDMI, Hub USB |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M70Q Tiny i5-10400t Win 10 Pro Gar. 3 ani
Prețul inițial a fost: 2.244 lei.1.795 leiPrețul curent este: 1.795 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 3060 Micro Pc i3-8100t Windows 10/11 Pro Gar. 3 Ani
Prețul inițial a fost: 850 lei.675 leiPrețul curent este: 675 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, VGA, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.