Monitor – Fujitsu Siemens ScenicView B22W-5 ECO 22 inch
Monitor – Fujitsu Siemens ScenicView B22W-5 ECO 22 inch. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):22
Diagonala:22 inch LCD TFT 1680 x 1050 pixeli 16:10
Intensitate luminoasa:300 cd/mp
Contrast:1000:1
Rezolutie optima:1680 x 1050 pixeli
Rezolutie maxima:1680 x 1050 pixeli
Multimedia:Boxe integrate 2 x 1 W Montare perete VESA 100 x 100 mm
Unghi vizibilitate H/V:170/170 grade
Conectivitate:1 x VGA
1 x DVI
1 x Jack Audio 3.5 mm
Standarde:TCO 03
Alte informatii:Culoare Alb
Greutate cu stand 7.6 Kg
Dimensiuni fara stand 511 x 212 x 402 mm
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Fujitsu |
| Rezoluție | 1680×1050 |
| Conectivitate | Casti Audio, Difuzoare, DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Laptop – Dell Precision 7730 Hexa Core i9-8950HK 17.3 inch
Prețul inițial a fost: 4.385 lei.3.725 leiPrețul curent este: 3.725 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core I9 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2900 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVIDIA Quadro P3200 8GB |
| Diagonala Laptop | 17.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Rj-45, USB 3.1, USB Type-C |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |



















Reviews
There are no reviews yet.