PC NOU Open Box MINISFORUM NUC U700 Core i5 Gen 5
PC NOU Open Box MINISFORUM NUC U700 Core i5 Gen 5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2700 MHz Intel Core i5-5257U Processor 3M Cache, up to 3.10 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3
Unitate Stocare::256GB SSD M.2
Placa Video:Intel???? Iris???? Graphics 6100
Retea:2 x Gigabit 10/100/1000 Mbps Wireless + Bluetooth
Conectivitate:2 x RJ-45
3 x USB 3.0
1 x Mini DisplayPort (4K@60Hz)
1 x HDMI (4K@30Hz)
1 x USB Type-C (4K@60Hz)
1 x Audio
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA! (NOU – Open BOX)
Altele:135 x 120 x 47 mm
Informatii suplimentare
| Marca | Minisforum |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen5 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |















Reviews
There are no reviews yet.