Placa Video NVidia Quadro P2000 5GB GDDR5 160-bit
Placa Video NVidia Quadro P2000 5GB GDDR5 160-bit. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Caracteristici:Producator: NVidia
Model: Quadro P2000
5GB GDDR5 160-bit
PCI Express x16 3.0
Porturi:
4 x DisplayPort
Cooler activ
NVidia CUDA Cores: 1024
Rezolutie maxima: 4 x 4096 x 2160p @120Hz
4 x 5120 x 2880p @ 60Hz
OpenGL 4.5
DirectX 12
detalii producator
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | nVidia |
| Capacitate Video GB | 5 GB |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
Lenovo X13 Gen 3 i7-1270P 13.3 inci FHD+ IPS
Prețul inițial a fost: 3.586 lei.3.039 leiPrețul curent este: 3.039 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | 2200 |
| Tip memorie | DDR5 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 i7-1185G7
Prețul inițial a fost: 3.295 lei.2.799 leiPrețul curent este: 2.799 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 3000 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Precision 7670 i7-12850HX 32GB DDR5 1TB NVME RTX A2000 8GB
Prețul inițial a fost: 5.647 lei.5.085 leiPrețul curent este: 5.085 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 25 MB |
| Frecventa procesorului | 1500, 2100 |
| Tip memorie | DDR5 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 16 |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Placă video | Nvidia RTX A2000 8GB |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop HP 470 G8 Quad Core i7-1165G7 17.3 inch FHD IPS
Prețul inițial a fost: 3.449 lei.2.615 leiPrețul curent este: 2.615 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 17.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad P52 i7-8850H Quadro P2000 4GB
Prețul inițial a fost: 2.379 lei.2.019 leiPrețul curent este: 2.019 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T2000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.