Workstation – Dell Precision Tower 7920
Workstation – Dell Precision Tower 7920. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 2100 MHz Intel Octa core Xeon Silver 4110 Processor 11M Cache, 2.10 GHz (doua procesoare instalate)
Memorie RAM:64 GB DDR4
Unitate Stocare::512GB SSD + 2 x 3TB HDD
Placa Video:NVIDIA Quadro P4000 8GB GDDR5 256-bit 4 x DisplayPort
Retea:2 x Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x PS/2
1 x Serial
1 x Audio Combo
2 x Audio Jacks
2 x RJ-45
2 x USB Type C
8 x USB 3.1
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni 433 mm x 218 mm x 566 mm
Greutate 20
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Stocare | 2 x 1 TERA, 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon Silver |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 10 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.0, USB 3.1, USB Type C |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.