Workstation Fujitsu CELSIUS M770 W-2125
Workstation Fujitsu CELSIUS M770 W-2125. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 4000 MHz Intel QUAD Xeon W-2125 Processor 8.25M Cache/
Memorie RAM:64 GB DDR4
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe
Placa Video:NVidia Quadro M4000 8GB GDDR5 256-bit 4 x DisplayPort
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Porturi:
1 x Rj-45
6 x USB 3.1
2 x USB Type-C
4 x Audio
Sloturi PCI:
2 x PCI Express x16 3.0
1 x PCI Express x8 3.0
2 x PCI Express x4 3.0
1 x PCI Express x1 3.0
Sunet:Realtek ALC671
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Quad Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.1, USB Type C |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |

















Reviews
There are no reviews yet.