Workstation – HP Z2 G4 Tower Octa Core i7-9700k windows 3 ani
Workstation – HP Z2 G4 Tower Octa Core i7-9700k windows 3 ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3600 MHz Intel OCTA Core i7-9700K Processor 12M Cache, up to 4.90 GHz
Memorie RAM:8-16-32-64 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:NVidia Quadro P2000 5GB GDDR5 160-bit 4 x DisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
6 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 x USB type C
2 x DisplayPort
3 x Audio
Sloturi PCI:
1 x PCIe Gen 3 x16
1 x PCIe Gen 3 x16 (wired x4)
2 x PCIe Gen 3 x1
2 x M.2 PCIe Gen 3 x4
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet: Conexant CX20632-31Z
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Carcasa:Tower
Dimensiuni (W x D x H mm): 35,6 x 16,9 x 43,5 cm
Greutate (Kg): de la 7 kg
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 8 Core |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.