Workstation HP Z4 G4 Intel Xeon W-2145 GTX 1080 8GB
Workstation HP Z4 G4 Intel Xeon W-2145 GTX 1080 8GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 3700 MHz Intel Xeon W-2145 Processor 11M Cache, 3.70 GHz Max Turbo Frequency 4.50 GHz
Memorie RAM:64 GB DDR4 ECC REG vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:Lenovo GeForce GTX 1080 8GB GDDR5 256-bit 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x DVI
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x PS/2
10 x USB 3.0/3.1/3.2
2 x LAN (RJ-45)
2 x AUDIO
1 x Serial port (DB9)
2 x Firewire
2 x SLOTURI PCIe x16 Gen 3.0
1 x SLOTURI PCIe x8
2 x SLOTURI PCIe x4
2 x SLOTURI M.2
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:NUMAR DE SURSE INSTALATE: 1 x PSU
CABLU DE ALIMENTARE: Inclus
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z4 G4 Intel Xeon W-2145 GTX 1080 8GB
Prețul inițial a fost: 4.505 lei.4.280 leiPrețul curent este: 4.280 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |


















Reviews
There are no reviews yet.